Рекламні стелли
Рекламна конструкція, що встановлюється уздовж магістралей і доріг, а також на великих площах. На ній розміщують необхідну інформацію про певний об'єкт, пропоновані товари та послуги.

Ростові фігури
Це різновид POS-матеріалу, що є рекламним носієм у вигляді жорсткого фігурного плаката, видрукуваний безпосередньо на самій конструкції, зі зворотного боку якої розташована ніжка, що підтримує її у вертикальному положенні.

Матеріали, що використовуються для виготовлення ростових фігур:

- гофрокартон;

- піно картон;

- пластик;

- сендвіч-панелі;

- алюмінієвий композитний матеріал.

Штендери
Це невеликий рекламний щит (до 1,5 кв.м), одне або двосторонній, виконаний у вигляді розкладного "будиночка" Вуличні штендери встановлюються для залучення уваги потенційних клієнтів до рекламодавця поблизу кафе, магазину, відділу продажів, офісу. Штендер особливо ефективний, якщо потік людей проходить поруч, але без прямої видимості вивіски, наприклад, в арці, за рогом, в підвалі.

Рецепції
Зона рецепції є надзвичайно важливим елементом в роботі з клієнтами, адже вона складає перше враження.

Ми знаємо як донести інформацію і сформувати позитивне враження про ваш бізнес, завдяки правильно оформленій зоні рецепції.Надамо клієнту відчуття легкості, захищеності та комфорту, що своєю чергою буде мати вагомий вплив на успіх вашого бізнесу.